Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Baseny

Home   Baseny
Oferta
Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Oferujemy Państwu kilka rodzajów basenów kąpielowych- basenów gotowych stalowych, basenów polimerowych oraz betonowych. Każdy z tych basenów ma swój urok i każdy z nich wyróżnia się inną techniką. Dzięki współczesnej technologii, która w ciągu ostatnich lat osiągnęła bardzo wysoki poziom i dzięki producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonać dobry produkt, dzisiaj mogą Państwo sami dostosować swój wymarzony basen do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu my jako montażyści spokojnie możemy gwarantować Państwu, że basen będzie dobrze służył przez wiele lat.
Oczywiście jak wiemy, nic nie jest na wieczność, ale proszę się nie martwić. Nasza Firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprawowaniu usług serwisowych basenów. Chętnie służymy pomocą w każdej usterce, która może się pojawić z różnych przyczyn, które najczęściej wynikają z naturalnego zużywania się i eksploatowania urządzeń. Posiadamy szeroką gamę części zapasowych, które służą nam pomocnie w każdej awarii. Nasza Firma nie sprzedaje tylko basenów, nie zostawiamy klientów samych. Zawsze mogą Państwo się zwrócić do nas o poradę i pomocne informacje.
 
Przy dokonywaniu wyboru basenu bardzo istotną rzeczą jest do jakiego użytku będzie on przeznaczony- prywatnego czy publicznego. Jest to niezwykle ważne przy wyborze typu basenu i przy dobieraniu urządzeń i osprzętu, a co za tym idzie inne są koszty.
Buduje się baseny na dwa sposoby:
1. Basen ze skimmerami
2. Basen z rynną przelewową
 
Poniżej rysunki poglądowe basenów.
 
Basen skimmerowy
 
 
Basen z rynną przepływową
 
Czym się kierować przy wyborze basenu?
 
Baseny skimmerowe najczęściej budowane są w domach i ogrodach dla użytku prywatnego
a z rynną przelewową dla użytku publicznego, ale można wykonać także odwrotnie. Wyposażenie i osprzęt do basenu jest dobierany w zależności od wymiarów i pojemności basenu oraz od gustu i potrzeb klienta.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą basenową.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu kilka rodzajów basenów kąpielowych- basenów gotowych stalowych, basenów polimerowych oraz betonowych. Każdy z tych basenów ma swój urok i każdy z nich wyróżnia się inną techniką. Dzięki współczesnej technologii, która w ciągu ostatnich lat osiągnęła bardzo wysoki poziom i dzięki producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonać dobry...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt


Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl