Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c. Kontakt

Baseny

Home   Baseny
Baseny
Baseny murowane (betonowe)
Zadaszenia basenowe
Akcesoria basenowe
Sauny
Łaźnie parowe
Wanny SPA
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RODO
Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu my jako montażyści i instalatorzy spokojnie możemy gwarantować Państwu, że basen będzie dobrze służył przez wiele lat. Nasza Firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprawowaniu usług serwisowych basenów. Chętnie służymy pomocą w każdej usterce, która może się pojawić z różnych przyczyn, które najczęściej wynikają z naturalnego zużywania się i eksploatowania urządzeń. Posiadamy szeroką gamę części zapasowych, które służą nam pomocnie w każdej awarii. Nasza Firma nie sprzedaje tylko basenów, nie zostawiamy klientów samych. Zawsze mogą Państwo się zwrócić do nas o poradę i pomocne informacje.
 
Przy dokonywaniu wyboru basenu bardzo istotną rzeczą jest do jakiego użytku będzie on przeznaczony- prywatnego czy publicznego. Jest to niezwykle ważne przy wyborze typu basenu i przy dobieraniu urządzeń i osprzętu.

Poniżej rysunki poglądowe basenów.
 
Basen skimmerowy
 
 
Basen z rynną przepływową
 Basen z przelewem

 
 
Czym się kierować przy wyborze basenu?
 
Baseny skimmerowe najczęściej budowane są w domach i ogrodach dla użytku prywatnego a z rynną przelewową dla użytku publicznego, ale można wykonać także odwrotnie. Wyposażenie i osprzęt do basenu jest dobierany w zależności od wymiarów i pojemności basenu oraz od gustu i potrzeb klienta.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą basenową.

Najczęściej przeglądano

Oferujemy Państwu baseny betonowe, wykonywane w kilku typach technologii. Zaletą basenów betonowych jest to, że mogą być wykonane w dowolnym wymiarze i kształcie, co pozwala na dostosowanie swojego wymarzonego basenu do swojego domu czy hotelu lub innego ośrodka. Producenci wykonują baseny z najnowszych i najlepszych surowców i materiałów, dzięki temu...

Realizacje

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 14:00
W pozostałych godzinach, tj. 08:00 - 10:00  oraz  14:00 - 16:00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
UWAGA!!!
W dniu 31.05.2024 r. firma będzie nieczynna!

Z.P.H.U. "Drew-Bas" s.c.
43-450 Ustroń, ul. J. Kreta 26

Tel: 33 854-76-47
Kom: 602-764-419
E-mail: drewbas@drewbas.pl